|
| pĝihlášen uživatel: anonym login |
Ačkkoliv jsem se tomuhle chtěla vyhnout, tak na žádost pana Inženýra jeden kometářík pánské prdelky.... A abych se nikoho nedotkla okomentuju jeho .
Vzhledem k tomu, že Groulu už znám nepočítaně let, myslím, že to je přesně ta prdelka, kterou můžu komentovat . Úplně dětská léta komentovat nemůžu, protože v té době mě prdelky moc nezajímaly a navíc na ní neustále seděla na pískovišti, takže stejně nebylo noc vidět. V době začínající puberty to byla prdelka takříkajíc andělská (všichni známe obrázky těch baculatých andělíčků s holým zadkem) a pak mám dlouho mezeru, protože jsme se oba důsledně věnovali školním povinnostem a tak...
Setkání s Groulovou prdelkou po letech bylo opravdu ohromující - jak z titulních stránek časopisů... Tak mě napadá, v jakých časpopisech jsou na titulních stránkách pánské zadky?... No, prostě prdelka skoro jako z časpoisu Mladý Kulturista. Skoro píšu proto, že tak namakaný prdelky už zas nejsou nic moc... Pokud mám hodnotit známkou jako ve škole, tak jednoznačně jednička... Ovšem čas neustále plyne a tak i prdelka se vyvíjí a pomalu ze začíná podobat Adamovi. Myslím toho Adama z animovaného filmu Stvoření světa... Zatím to není špatný, ale určitě s tím chce začít něco dělat ![]() |
| Datum :15.03.2005_08:21:23 Autor èlánku : Ivet |