| ||
Tak ono je vás takovejch víc No ber to tak, že z mého (ženského) pohledu je to dost smutný. Dokážu si představit i lepší důvod pro vztah![]() |
| ||
| No tak mi to nedá a musím reaogvat .o))) Marně přemýšlím, jestli se známe .o)))
Ale ne, ber to tak, že mi to prostě nedalo zareagovat .o)) |